Aktuální zprávy

Policové manipulační vozíky   [24.11.2017]

Policové manipulační dílenské vozíky dodáváme v mnoha velikostních typech s možností libovolného nastavení ocelových či dřevěných polic. Vysokou nosnost a dlouhodobou životnost dává dílenským policovým vozíkům dokonalost a vysoká profesionalita dílenského zpracování a kvality použitých materiálů. 


Celá zpráva»
 

Policové regály pro přehledné skladování zboží   [17.11.2017]

Poptáváte regály, díky nimž budete mít dokonalý přehled o uskladněném zboží či materiálech? V takovém případě rozhodně zvažte pořízení policových regálů, které nepochybně splní všechny vaše požadavky.


Celá zpráva»
 

Paletové regály   [24.10.2017]

Paletové regály se používají převážně v logistice, kde slouží k uložení palet se zbožím či s materiálem, a to přímo na nosníky regálu nebo na jeho příčníky.


Celá zpráva»
 

Odstávka el. energie   [23.10.2017]

Informace o odstávce el. energie...


Celá zpráva»
 

Policové regály   [07.10.2017]

Základ všech skladů, to jsou policové regály. Jejich poslání je zcela zřejmé, neboť má umožňovat skladování volně loženého zboží, což mohou být palety, krabice a podobné.


Celá zpráva»
 

59. Mezinárodní strojírenský veletrh Brno   [22.09.2017]

Rádi bychom Vás pozvali na 59. mezinárodní strojírenský veletrh na brněnské výstaviště.


Celá zpráva»
 

Montované kovové regály   [15.09.2017]

Kovové montované regály se vyznačují promyšlenou konstrukcí, která je velmi stabilní a zaručuje také bezpečnost, a to i v případě, kdy je regál vystaven velkému zatížení. Tento typ regálu právě díky své velmi stabilní konstrukci a vysoké nosnosti najde využití v dílnách, archivech, ateliérech, prodejnách, skladech, garážích apod. Oblast jejich využitelnosti je tedy velmi široká.


Celá zpráva»
 

Regály a regálové systémy   [25.08.2017]

Dají se použít ve skladu, v dílnách, v knihovnách, v obchodech, v archivech a zkrátka všude tam, kde je potřeba cokoliv uskladnit. Regály a regálové systémy je možné rozčlenit na mnoho kategorií.


Celá zpráva»
 

Regály s plastovými boxy   [13.08.2017]

Regály s plastovými boxy slouží pro přehledné ukládání drobných součástek nebo spojovacího materiálu. Díky tomuto způsobu uskladnění máte o veškerém materiálu vždy dokonalý přehled.


Celá zpráva»
 

Kvalitní dílenské pracovní stoly   [04.08.2017]

Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stylu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.


Celá zpráva»
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop