Aktuální zprávy

Montážní stoly do dílny   [21.07.2017]

Lehké montážní stoly jsou velmi vhodné do automobilových a elektrotechnických provozů, do škol a výcvikových center, i jako kontrolní pracoviště nebo laboratorní stoly.


Celá zpráva»
 

Regály pro poschoďové sklady   [30.06.2017]

Haly nebo budovy s vysokými stropy nabízení vhodné řešení skladování pomocí regálových systémů. Regály sestavené do poschoďových skladů zvyšují podobně jako pojízdné regály úložnou kapacitu v dané podlahové ploše. Takto instalované regály nabízejí velké zvýšení kapacity směrem do výšky. Bez stavebních úprav tak můžete maximálně využít výšku budovy. Pod plošinou regálů může probíhat výroba a nahoře tvoří regály sklad materiálu.


Celá zpráva»
 

Policové regály pro pořádek a přehled ve skladu a dílně   [17.06.2017]

Policové regály jsou určeny pro ukládání menších druhů zboží či materiálu přímo na police. Nejčastěji jsou využívány pro uskladnění krabic, knih, šanonů nebo drobného zboží.


Celá zpráva»
 

Kovový nábytek do dílny   [19.05.2017]

Pokud jste se rozhodli otevřít si kamenný obchod, musíte se zamyslet nad jeho vybavením, které by mělo být v první řadě opravdu funkční. Základním vybavením každého obchodu, jsou samozřejmě police a regály k vystavení zboží.


Celá zpráva»
 

Dílenské pracovní stoly a židle   [28.04.2017]

Stabilní a robustní profesionální dílenské stoly, které se uplatní zejména ve výrobních prostorách, autoservisech, opravnách, zkušebnách a laboratořích, jakož i ve školách a výcvikových center. Montované dílenské stoly doporučujeme i jako vysoce kvalitní pracovní stůl do dílny.


Celá zpráva»
 

Dílenské pracovní stoly   [21.04.2017]

Dílenské pracovní stoly se vyznačují především svou robustností, čímž se předurčují k využití v různých průmyslových oborech. Nedílnou součástí každé dílny, garáže, servisu nebo výrobních hal je tak kvalitní, stabilní a především praktický dílenský pracovní stůl, bez kterého se žádný pracovník nebo domácí kutil rozhodně neobejde.


Celá zpráva»
 

Policové regály jsou SUPER   [24.03.2017]

Pro skladování nejrůznějšího volně loženého zboží a materiálu se využívá policový regálový systém typu SUPER. Tyto regály nacházejí uplatnění například v archivech, ve skladech, v autoservisech, v dílnách atd. Neměly by tedy chybět všude tam, kde je prováděno ruční zakládání přímým přístupem obsluhy.


Celá zpráva»
 

Policové regály – dlouhodobá sázka na jistotu   [10.03.2017]

Potřebujete-li zatočit s nepořádkem v dílně či skladu, uspořádat si nástroje či materiál, nebo jen dát věcem řád, není nic lepšího, než sáhnout po léty osvědčených policových regálech, které jsou nejrozšířenějším druhem regálových systémů.


Celá zpráva»
 

Dílenské skříně na nářadí   [24.02.2017]

Dílenské skříně na nářadí jsou velmi užitečným nábytkem, který se hodí zejména do dílen a výroben, laboratoří, archivů a dalších míst, kde je zapotřebí nábytku, který bude kvalitní, odolný a dokáže si svou funkčnost i vzhled uchovávat desítky let, bez ohledu na nepříznivé vlivy prostředí.


Celá zpráva»
 

Policové manipulační vozíky   [10.02.2017]

Policové vozíky jsou neocenitelnými pomocníky všude tam, kde dochází k manipulaci s polotovary i finálními výrobky, či s velkým množstvím dílenského nářadí. V naší nabídce naleznete policové vozíky se zásobníky, či s přestavitelnými policemi.


Celá zpráva»
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop