Aktuální zprávy

Policové regály na míru   [29.06.2018]

Policové regály jsou nejrozšířenějším druhem regálových systémů. Svojí variabilitou jsou vhodné pro vybavení různých provozů. Výborně se hodí do archivů pro skladování dokumentů a šanonů, ale stejně dobře poslouží i při ukládání nepaletovaného zboží větších kusů a s využitím přepravek i drobného materiálu.


Celá zpráva»
 

S dodávkou regálů spoléhejte na REGAZ   [10.06.2018]

Všechny regály a regálové systémy policové regály, paletové regály (standardní paletové regály, atypické paletové regály na všechny druhy palet) , konzolový ( stromečkový ) regál , mobilní regály , vjezdové regály , levné hobby regálky ale i speciální skladové a galerijní regály v nabídce REGAZ.eu jsou kovové regály variantně z naší výroby nebo z nabídky největších výrobců regálů v EU.


Celá zpráva»
 

Stojany s plastovými boxy   [01.06.2018]

Abyste měli vždy dobrý přehled o drobném uskladněném materiálu, měli byste si do své dílny, skladu či prodejny pořídit kvalitní stojany s plastovými boxy. V nabídce společnosti Regaz si můžete pořídit nejrůznější typy těchto stojanů, které vám usnadní hledání potřebného materiálu.


Celá zpráva»
 

Správným regálem k dokonalému pořádku   [20.04.2018]

Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce.


Celá zpráva»
 

Plošinové vozíky – snadná manipulace se zbožím a materiály   [07.04.2018]

Uplatnění plošinových vozíků je takřka univerzální. Lze je používat jak v dílnách či skladech, tak v průmyslových areálech, výrobních halách, archivech anebo obchodech. Jaké varianty jsou aktuálně k dispozici?


Celá zpráva»
 

Dvouplošinové vozíky – vysoká kvalita, snadná manipulace   [23.03.2018]

Dvouplošinové vozíky jsou prostředky k tomu, abyste mohli snáze manipulovat s větším množstvím předmětů a nástrojů. Jako takové ovšem musejí být vysoce kvalitní a spolehlivé. Aktuálně však můžete vybírat z pestré nabídky.


Celá zpráva»
 

Skladové regály a regálové systémy   [10.03.2018]

Nabízíme profesionální kovové regály. Kombinací správných materiálů při výrobě dosahují nosné prvky konstrukce maximální nosnosti. Kvalitní regály nakupujte u odborníků na regálové systémy firmy REGAZ.


Celá zpráva»
 

Regálové konstrukce pro přepravky   [16.02.2018]

Regály pro přepravky se vyrábějí v různých rozměrech a pro přepravky různých objemů i tvarů. Vybrat si tedy může opravdu každý. Koupit můžete například menší regálové konstrukce pro šest zásobníků o velikosti 5, nebo můžete zakoupit regálový rám, kam se vleze hned 30 plastových zásobníků o velikosti 4. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost a co vám bude nejvíce vyhovovat.


Celá zpráva»
 

Regály s výsuvnými policemi   [02.02.2018]

Opravdu těžké předměty, jako jsou například formy na vstřikování či el. motory, se už dnes nemusí uskladňovat pouze v paletových regálech, kdy forma leží na paletě. My vám nabízíme regálový systém, který disponuje výsuvnými úložnými policemi, které mají nosnost až 1000kg. Formy se pak na tyto výsuvné police ukládají jeřábem, a ne vysokozdvižným vozíkem.


Celá zpráva»
 

Regály s plnými bočnicemi   [19.01.2018]

V opravdu široké nabídce naší firmy najdete kovové regály, regálové systémy i policové regály, které mohou být nejen otevřené, ale také uzavřené. A to díky tomu, že jednotlivé regálové konstrukce lze vybavit kovovými bočnicemi, což jsou vlastně postranní stěny regálových rámů, díky kterým se celé sestava uzavře


Celá zpráva»
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop