Aktuální zprávy

Montované kovové regály   [15.09.2017]

Kovové montované regály se vyznačují promyšlenou konstrukcí, která je velmi stabilní a zaručuje také bezpečnost, a to i v případě, kdy je regál vystaven velkému zatížení. Tento typ regálu právě díky své velmi stabilní konstrukci a vysoké nosnosti najde využití v dílnách, archivech, ateliérech, prodejnách, skladech, garážích apod. Oblast jejich využitelnosti je tedy velmi široká.


Celá zpráva»
 

Regály a regálové systémy   [25.08.2017]

Dají se použít ve skladu, v dílnách, v knihovnách, v obchodech, v archivech a zkrátka všude tam, kde je potřeba cokoliv uskladnit. Regály a regálové systémy je možné rozčlenit na mnoho kategorií.


Celá zpráva»
 

Regály s plastovými boxy   [13.08.2017]

Regály s plastovými boxy slouží pro přehledné ukládání drobných součástek nebo spojovacího materiálu. Díky tomuto způsobu uskladnění máte o veškerém materiálu vždy dokonalý přehled.


Celá zpráva»
 

Kvalitní dílenské pracovní stoly   [04.08.2017]

Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stylu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.


Celá zpráva»
 

Plošinové vozíky od firmy REGAZ   [28.07.2017]

Manuální vozíky v nabídce firmy REGAZ patří mezi špičku na trhu. Záruka na vady vzhledu, použitých materiálů a konstrukční vady na standardní modely dokládá kvalitu a důvěru v tyto produkty ze strany výrobce.


Celá zpráva»
 

Montážní stoly do dílny   [21.07.2017]

Lehké montážní stoly jsou velmi vhodné do automobilových a elektrotechnických provozů, do škol a výcvikových center, i jako kontrolní pracoviště nebo laboratorní stoly.


Celá zpráva»
 

Regály pro poschoďové sklady   [30.06.2017]

Haly nebo budovy s vysokými stropy nabízení vhodné řešení skladování pomocí regálových systémů. Regály sestavené do poschoďových skladů zvyšují podobně jako pojízdné regály úložnou kapacitu v dané podlahové ploše. Takto instalované regály nabízejí velké zvýšení kapacity směrem do výšky. Bez stavebních úprav tak můžete maximálně využít výšku budovy. Pod plošinou regálů může probíhat výroba a nahoře tvoří regály sklad materiálu.


Celá zpráva»
 

Policové regály pro pořádek a přehled ve skladu a dílně   [17.06.2017]

Policové regály jsou určeny pro ukládání menších druhů zboží či materiálu přímo na police. Nejčastěji jsou využívány pro uskladnění krabic, knih, šanonů nebo drobného zboží.


Celá zpráva»
 

Kovový nábytek do dílny   [19.05.2017]

Pokud jste se rozhodli otevřít si kamenný obchod, musíte se zamyslet nad jeho vybavením, které by mělo být v první řadě opravdu funkční. Základním vybavením každého obchodu, jsou samozřejmě police a regály k vystavení zboží.


Celá zpráva»
 

Dílenské pracovní stoly a židle   [28.04.2017]

Stabilní a robustní profesionální dílenské stoly, které se uplatní zejména ve výrobních prostorách, autoservisech, opravnách, zkušebnách a laboratořích, jakož i ve školách a výcvikových center. Montované dílenské stoly doporučujeme i jako vysoce kvalitní pracovní stůl do dílny.


Celá zpráva»
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop