Policové vozíky

Policové vozíky jsou neocenitelné v dílně nebo provozu při opakované manipulaci s velkým množstvím polotovarů i finálních výrobků. Nabízíme Vám policové vozíky s přestavitelnými policemi nebo můžete vybírat z nabídky policových vozíků se zásobníky. Nosnost vozíků se pohybuje v rozmezí od 250 kg do 500 kg. Na všech policových vozících jsou použity odolná kolečka s černou gumovou obručí na kuličkových ložiskách.

 
 

Policové manipulační vozíky

Policové manipulační vozíky vyrábíme v mnoha rozměrových řadách s výškově přestavitelnými policemi, které mohou být ocelové nebo dřevěné – multiplex. Profesionální provedení manipulační techniky Fami zaručuje u vozíků vysoké nosnosti a dlouhou životnost. Manipulační policový vozíky lze osadit plastovými boxy, nebo i šikmými policemi. Dodáme vozíky do skladu, do dílny, do provozu i na míru. Kromě standardních gumových koleček lze policové vozíky vybavit nylonovými, nafukovacími, vodivými, polyuretanovými, nešpinivými a elastickými gumovými kolečky.

Policové vozíky s přestavitelnými policemi

Vozíky s přestavitelnými policemi jsou vyráběny v pěti různých velikostech odkládací plochy. Výhodou těchto policových vozíků je vysoká variabilita ve smyslu přestavení jednotlivých polic co do pořadí a výškové rozteče tak, aby nastavení dokonale odpovídalo Vašim aktuálním potřebám. Výška vozíků s přestavitelnými policemi se pohybuje od 945 do 1425 mm. Všechny policové vozíky jsou vybaveny 2 otočnými gumovými kolečky s brzdami a 2 pojezdovými gumovými kolečky o průměru až 200 mm. Vozíky s přestavitelnými policemi jsou stejně jako plošinové vozíky vybaveny kovovými nebo multiplex - dřevěnými odkládacími plochami.

Policové vozíky se zásobníky

Standardní barevné provedení policových vozíků se zásobníky je modrá RAL 5012 nebo zelená RAL 6011. Tyto policové vozíky lze také rovnou objednat včetně plastových boxů. Více policové vozíky se zásobníky dodáváme v kovové úpravě polic. K dispozici je libovolná sestava stohovacích plastových zásobníků. Při výběru policového vozíků můžete volit z variant sklonu polic. Aktuálně nabízíme police rovné nebo šikmé.

 

Aktuální zprávy

Policové manipulační vozíky

Policové manipulační dílenské vozíky dodáváme v mnoha velikostních typech s možností libovolného nastavení ocelo...

 
Plošinové vozíky od firmy REGAZ

Manuální vozíky v nabídce firmy REGAZ patří mezi špičku na trhu. Záruka na vady vzhledu, použitých materiálů a k...

 
Policové manipulační vozíky

Policové vozíky jsou neocenitelnými pomocníky všude tam, kde dochází k manipulaci s polotovary i finálními výrob...

 
Manipulační dílenské vozíky

Nabízíme nejen manipulační skladové vozíky, kterých máme v nabídce opravdu veliký výběr, ale také dílenské vozík...

 
Vozíky s plastovými boxy

Kdo by nechtěl mít doma, v prodejně, v dílně, ve skladu a ve firmě pořádek? Kupit vše na jednu hromadu nemá smys...

 
Dílenské vozíky pro snadnou přepravu

K přepravě zboží, materiálu a různých dalších produktů po skladě či v dílně slouží dílenské vozíky, které lze os...

 
 
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop